მთავარი
ჩვენს შესახებ
რჩეული
გალერეა
სტატიების RSS
 
ლელო
2010-06-23
ისევ ისინი და მოქმედება მეორე
14 წლიანები. ვაჟები. შოთა მეფარიძე (საქართველო)-გიორგი მაღლაკელიძე (ბელარუსი) 6:1, 6:0, დემეტრე მაღრაძე (საქართველო)-ერეკლე კლიმიაშვილი (საქართველო) 6:2, 6:1, სურენ ბაღდასარიანი (სომხეთი)-გიორგი ბუზალაძე (საქართველო) 6:3, 6:2, მაქსიმ ბულატი (მოლდოვა)-არშაკ ხაზარიანი (სომხეთი) 6:3, 6:2, ალექსანდრე ბაკში (საქართველო)-გიორგი კაკულია (საქრთველო) 6:0, 6:1, მიქაელ ხაჩატრიანი (სომხეთი)-ირაკლი მეტრეველი (საქართველო) 6:3, 6:2, სანდრო სვანიძე (საქართველო)-ეგე ბოიასი (თურქეთი) 6:0, 6:1, მერთ ზინგირლი (თურქეთი)-რაფაელ რაფაელიანი (სომხეთი) 6:3, 6:4, ანტონ ბანდარუკი (ბელარუსი)-რატი ძიძიგური (საქართველო) 6:0, 6:2, დიმიტრის სტავროპულოსი (საბერძნეთი)-ბილფინგერ-სანჩეს ლინუსი (გერმანია) 6:1, 6:7, 6:3, დავიდ მურადიანი (სომხეთი)-ირაკლი მესტვირიშვილი (საქართველო) 6:3, 6:4, დავიდ ფან რიზენი (გერმანია)-ლევან ფაშიაშვილი (საქართველო) 6:3, 6:0, ბორის პოკოტილოვი (რუსეთი)-საბა ხუციშვილი (საქართველო) 6:0, 6:3, ლუკა კოხრეიძე (საქართველო)-გიორგი ფოცხვერია (საქართველო) 7:5, 6:0, სტეფანოს ციციპასი (საბერძნეთი)-დემურ დავითაძე (საქართველო) 4:6, 6:1, 7:5, მიქაელ ავეტისიანი (სომხეთი)-დენის ოგელქანი (თურქეთი) 6:0, 6:2.
გოგონები. ეკატერინე ლასარეიშვილი (საქართველო)-ანა ყიფიანი (რუსეთი) 6:3, 7:6, თამარ კუტუბიძე (საქართველო)-გუარ მინა (თურქეთი) 6:0, 4:6, 6:3, არევიკ დუმანიანი (სომხეთი)-მარიამ ბაიათიანი (სომხეთი) 6:0, 6:1, კარინა გურგენიანი (რუსეთი)-მარიამ კაციტაძე (საქართველო) 6:3, 7:5, ოლგა შარიპოვა (რუსეთი)-ქრისტინე გეგეშიძე (საქართველო) 6:4, 6:3, მარიამ კიმბერიშვილი (საქართველო)-მედეა პეტრიაშვილი (საქართველო) 6:4, 6:3, მარგალიტა ჭიჭაშვილი (საქართველო)-სედა ვარდანიანი (სომხეთი) 6:2, 6:1, მარიამ დგებუაძე (საქართველო)-ანა დობორჯგინიძე (საქართველო) 6:0, 6:3, მუგე ტოფსელი (თურქეთი)-ჯესიკა რეგერი (გერმანია) 6:2, 5:7, 6:2, თინათინ სიხარულიძე (საქართველო)-მარიამ ბოლქვაძე (საქართველო) 6:2, 6:2, ანა ახალკაცი (საქართველო)-ელენე ყარანგროზიშვილი (საქართველო) 6:4, 3:6, 7:5, ლიზა ნადიბაიძე (საქართველო)-კატერინა სტოიანოვა (უკრაინა) 6:4, 6:4, ეგე ტომი (თურქეთი)-ანა მუჯირი (საქართველო) 6:0, 6:0, მარია ბოცა (საბერძნეთი)-მარიამ მითაიშვილი (საქართველო) 6:0, 6:3, ანა ილიკიანი (რუსეთი)-ნანო ჯანელიძე (საქართველო) 3:6, 6:2, 6:3, იანა მინასიანი (მოლდოვა)-ეკატერინე ბალავაძე (საქართველო) 6:0, 6:1.
16-წლიანები. ვაჟები. პიოტრ ლომაცკი (პოლონეთი)-ნიკოლოზ ყაჭეიშვილი (საქართველო) 6:3, 6:0, დენის ილდიზი (რუსეთი)-ორხან ბოიასი (თურქეთი) 6:4, 6:1, ფილიპ ალექსანიანი (რუსეთი)-გიორგი შუხოშვილი (საქართველო) 6:1, 6:0, ალექსანდრე დავლიანიძე (საქართველო)-ნიკო მურადაშვილი (რუსეთი) 7:5, 6:4, ნიკა ხუბულური (საქართველო)-ორხან რუსტამოვი (აზერბაიჯანი) 6:0, 6:0, გიორგი ჯავახიშვილი (საქართველო)-პავლე ვაშაკიძე (საქართველო) 6:4, 6:4, კონსტანტინ სტრიჟკოვი (რუსეთი)-გიორგი კვერნაძე (საქართველო) 6:2, 6:0, ანდრეი რეჩკინი (რუსეთი)-კარენ სარქისიანი (საქართველო) 6:0, 6:0, ანტონ კოზლოვი (რუსეთი)-ალიაქსანდრ პრუდნიკაუ (ბელარუსი) 6:3, 6:3, ომარ მიქელთაძე (საქართველო)-სამირ ჯაფაროვი (აზერბაიჯანი) 6:1, 6:0, ლუკა ფილფანი (საქართველო)-ალექსანდრე ანდღულაძე (საქართველო) 6:1, 6:0, პასკალ კლოსი (პოლონეთი)-გიორგი ლოქაპიშვილი (საქართველო) 6:3, 6:4, ანტონ ჰერასიმჩუკი (ბელარუსი)-ვაჟა ბენიძე (საქართველო) 6:2, 6:2, ნიკა დოლიძე (საქართველო)-ანტონ რედვანოვი (უკრაინა) 6:2, 6:3.
გოგონები. ალინა ზუბკოვა (ბელარუსი)-კლეოპატრა ქარუმაშვილი (საქართველო) 6:4, 6:1, ნაზ კარაგოზი (თურქეთი)-ლანა ფოსტიაშვილი (საქართველო) 6:3, 6:3, ბუსრა კაუსენი (თურქეთი)-სელენა ჰეფერი (თურქეთი) 6:0, 6:3, მარიამ სხირტლაძე (საქართველო)-ელენე კოკაშვილი (საქართველო) 6:7, 6:3, 6:4, ირინე ყარანგოზიშვილი (საქართველო)-მარიამ კიკნაძე (საქართველო) 6:1, 6:4, სქაი ჰოფერი (ავსტრალია)-მაშა კონიშნავა (ბელარუსი) 6:4, 6:4, გოზდემ აკისენი (თურქეთი)-ირემ ბუგდაისი (თურქეთი)) 6:2, 6:1, სუდე იუგე (თურქეთი)-ესთერ სარქისიანი (საქართველო) 6:2, 6:3, მარიამ დოლაშვილი (უკრაინა)-მარიამ სამუკაშვილი (საქართველო) 5:1 (თამაში შეწყდა), დიანა ტოკარი (უკრაინა)-ალინა აგეიჩიკი (ბელარუსი) 3:6, 6:1, 6:1, მარიამ გოგელაშვილი (საქართველო)-აიდან ალიზადა (აზერბაიჯანი) 6:3, 6:0, ანი პოპიაშვილი (საქართველო)-ექე მერსინი (თურქეთი) 6:1, 3:6, 6:3.

კოკისპირული წვიმების გამო გუშინ რამდენიმე შეხვედრა გადაიდო.






ავტორი:  ვაჟა დანელია


კალენდარი
ივლისი  2010
ორშ   
სამ   
ოთხ   
ხუთ   
პარ   
შაბ   
კვ   
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
გაზეთები
ახალი თაობა
11x11
იმედი
ქიზიყი
შირაქი
სტუდენტური ნიუს
სარბიელი
თავისუფალი გაზეთი +
საქართველოს რესპუბლიკა
24 საათი
21-ს ქვევით
24 საათი - ბიზნესი
ლელო
24 საათი - დედაქალაქი
7 დღე
ალიონი
ახალი ეპოქა
ახალი 7 დღე
ახალგაზრდა ივერიელი
არილი
ახალი საქართველო
ალტერნატივა
აფხაზეთის ხმა
აქცენტი
ბანკი პლუს
განახლებული ივერია
გურია - news
დიასპორა
დილის გაზეთი
დრო
დრონი
ეკო-დაიჯესტი
ვეჩერნი ტბილისი
თანამემამულე
თბილისი
თბილისის სიახლენი
ივერია - ექსპრესი
იმერეთის მოამბე
იბერია - სპექტრი
კახეთის კარიბჭე
კახეთის ხმა
კავკასიონი
კვირას
კვირის პალიტრა
კვირის პანორამა
ლანჩხუთი პლუს
ლიტერატურული საქართველო
მეანაბრე
მენორა
მეოცე საუკუნე
მერიდიანი 44
მიწის მესაკუთრე
მწვანეყვავილა
ობშეკავკაზსკაია გაზეტა
ოლიმპი
რეზიუმე
საბანკო ბიულეტენი
საგურამო
საქართველო
საქართველოს ებრაელობა
სპორტის სიახლენი
ხალხის გაზეთი
ხვალინდელი დღე
ქართული
ქომაგი
ქუჯი
ცოცხალი
ჯორჯიან თაიმსი
ჯორჯია თუდეი
ჩვენი მწერლობა
ჩოხატაურის მაცნე
ღია ბოქლომი
ცისკარი
შანსი
2000
რეზონანსი
იმედი
საერთო გაზეთი
ახალი ვერსია
ლიტერატურული გაზეთი
Created by EVENS   2010

მთავარი
ჩვენს შესახებ
რჩეული
კონტაქტი